Engin Yeşil yeniden Başkan!

Sandıklar açıldı, Engin Yeşil yeniden Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı oldu. 293 delegenin oy kullandığı seçimde 290 oy geçerli sayıldı. Mavi Listenin adayı Engin Yeşil 160 oy aldı, Beyaz liste adayı Fahrettin Akyıl ise 130 oyda kaldı.

 

 Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) Başkanı Engin Yeşil, yapılan borsa seçimlerinde yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

Diyarbakır’da mavi ve beyaz listelerin yarıştığı Ticaret Borsası Başkanlık seçimlerinde mevcut başkan Engin Yeşil, geçerli sayılan 290 oydan 160’ını alarak yeniden başkanlığa seçildi.. 293 üyenin  oy kullandığı seçimlerde, Engin Yeşil’in başkan adayı olduğu mavi liste 160 oy aldı ve   Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanlığı’na yeniden Engin Yeşil getirildi.


“Kaldığımız yerden devam edeceğiz”
Yeniden başkan seçilen Engin Yeşil, demokratik bir ortamda gerçekleşen seçimlere katılım sağlayan tüm üyelere teşekkür ederek, “Bundan sonraki süreçte göreve kaldığımız yerden devam edeceğiz. Üyelerimizden almış olduğumuz bu destekler ile yeni projelerimizi en kısa sürede hayata geçireceğiz. 14 Nisanda yapılacak olan Diyarbakır Ticaret Sanayi Odası seçimlerinde aday olan tüm arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum’’ dedi.