Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden (TOBB) Borsamıza ulaşan bir yazıda, A.B.D Ankara Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı e-postasına atfen; A.B.D Ticaret Bakanlığı tarafından her sene düzenlenen "Discover Global Markets" etkinliğinin bu sene, sanal ortamda, 7-9 Ekim 2020 tarihleri arasında ve "Intelligent Manufacturing - Akıllı Üretim Teknolojileri" alanında gerçekleştirileceği bildirilmektedir.


Etkinliğe ilişkin tanıtım broşürü ekte yer almaktadır.

İlgili e-postada; şirketlerimizin "AkıllıÜretimTeknolojileri" alanında çözümler sunan ve Türkiye'de iş yapmak isteyen Amerikan tedarikçileriyle tanışmak üzere, ilgili etkinliğine katılımlarından memnuniyet duyulacağı ifade edilmektedir. Etkinliğe katılmak isteyen şirketlerin, aşağıda bilgisi yer alan websitesi üzerinden ücretsiz olarak kayıt yaptırabilecekleri; bir şirketten birden fazla temsilcinin katılımı durumunda, her bir katılımcı için ayrı olarak kayıt yaptırılması gerektiği belirtilmektedir. Söz konusu B2B görüşmelerinde yer alacak Amerikan firmalarının taslak listesine aşağıdaki linkten ulaşılabileceği ifade edilmiştir. İlgili listenin sürekli güncellenmekte olduğu ve 100'ün üzerinde Amerikan firmasının katılım sağlamasının öngörüldüğü belirtilmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

 

 

Detaylı bilgi için:  

Perim Akgüner - A.B.D Başkonsolosluğu Ticaret Müsteşarlığı, Ticaret Ataşe Yardımcısı
E-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Kayıt Linki: https://www.trade.gov/discover-global-markets-intelligent-manufacturinginternational-executive-program


Amerikan Firmaları Taslak Liste: https://www.trade.gov/discover-global-markets-intelligent-manufacturing-international-executive-program-us-participants

 

Ek İçin Lütfen Tıklayın


Duyurular Panosu