T.C. Dışişleri Bakanlığı yazısına istinaden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB)'nden alınan bir yazıda, 28 Ekim – 02 Kasım 2020 tarihlerinde, Cakarta Kongre Merkezi'nde (JCC), Cakarta'da, "2020 Helal Endüstri Zirvesi"nin düzenleneceği belirtilmektedir.

Söz konusu zirveye ilişkin Endonezya Dışişleri Bakanlığı'nın resmi yazısı ve müteşekkil taslak kavram kâğıdı TOBB web sitesi (www.tobb.org.tr) sağ panelinde "Hizmetler" başlığı altındaki Uluslararası İş İmkânları/Yurtdışı Etkinlikler bölümünden temin edilebilmektedir.

01-02 Kasım 2020 tarihlerinde gerçekleştirilmesi öngörülen bahse konu zirve öncesi 28-31 Ekim 2020 tarihlerinde fuar, iş forumu, seminer ve ikili görüşmeler düzenleneceği belirtilmektedir.

Endonezya Devlet Başkanı katılımlarıyla gerçekleştirilecek olan zirveye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinden ve İslam İşbirliği Teşkilatı'nın üye ülkelerinden katılım beklendiği ifade edilmektedir. 

Ayrıntılı bilgi için Endonezya Dışişleri Bakanlığı ile (Desthy Umayah Adriani, Tel: +62 812 9278 1446, E-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; Nurul Rizki, Tel: +62 821 1079 2323, E-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) temas kurulmasının mümkün olduğu belirtilmektedir.

 

Üyelerimize duyurulur.


Duyurular Panosu